Biser
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Biser

Forum o konjima i drugom
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Patuljasti kunici

Go down 
+7
Andy
Tiny
Mateja
Klamzy
Nika
ivce
Sexy Mujo :)
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
dinka
Queen servants
dinka


Female
Broj postova : 3919
Age : 34
Localisation : ivanic grad
Registration date : 28.06.2007

Patuljasti kunici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Patuljasti kunici   Patuljasti kunici - Page 2 Icon_minitimeuto 1 tra 2008 - 22:58

mrs usta sapunom prat!


i dosta offa.
[Vrh] Go down
kiara
Making friends with money
kiara


Female
Broj postova : 1587
Age : 37
Registration date : 24.09.2007

Patuljasti kunici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Patuljasti kunici   Patuljasti kunici - Page 2 Icon_minitimeuto 1 tra 2008 - 23:10

Pa nema offa, osim ak....khm....ti to drugačije shvaćaš... :ajme:

Sad bum dobila :cekic:
[Vrh] Go down
dinka
Queen servants
dinka


Female
Broj postova : 3919
Age : 34
Localisation : ivanic grad
Registration date : 28.06.2007

Patuljasti kunici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Patuljasti kunici   Patuljasti kunici - Page 2 Icon_minitimeuto 1 tra 2008 - 23:15

ak velim da bus dobila, onda bu ispalo da samo tak dajem tak da bum ovo rade presutila. :glanc:
[Vrh] Go down
B_C
Playing stupid games to have lots of posts
B_C


Male
Broj postova : 232
Age : 27
Localisation : Rab
Emploi : Skola
Loisirs : Konji i ostale zivotinje
Registration date : 03.11.2009

Patuljasti kunici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Patuljasti kunici   Patuljasti kunici - Page 2 Icon_minitimečet 24 pro 2009 - 21:14

Ja imam Ovnolikog patuljastog kunica, zove se Archy, prosle godine smo ga kastrirali jer je htio imati "spolne odnose sa psom" ( Patuljasti kunici - Page 2 983880 ) i nakon kastracije i dalje radi isto, sad zezamo vetrinarku(maminu frendicu) da je nesto krivo maknula( Patuljasti kunici - Page 2 35716 )...nego da se vratim na Archya, ima 2 godine i za drustvo ima psa! Jeste znali da vecina vlasnika kunica kupuje sijeno u ducanima po cijeni od 12/+ kn / kg, ja imam od bake sijeno, od Bijele djeteline, trputca, i jos nekih trava, Archy obozava to sijeno, ono iz ducana nevoli jer je kao slama! Prije sam imao Lavoglavog patuljastog kunica i bio je malo divlji ali su ga zaklali i napravili rucak Patuljasti kunici - Page 2 Icon_cry !
[Vrh] Go down
Tiny
Biser junkie
Tiny


Female
Broj postova : 3142
Age : 29
Localisation : ...sa životinjama....
Registration date : 03.07.2007

Patuljasti kunici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Patuljasti kunici   Patuljasti kunici - Page 2 Icon_minitimepon 27 lip 2011 - 22:47

moj zeko je isto u drustvu peseka,pustena je po dvoristu i druzi se,super joj je uziva frajerica Smile)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Patuljasti kunici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Patuljasti kunici   Patuljasti kunici - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Patuljasti kunici
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Biser :: O kucnim ljubimcima-
Forum(o)Bir: