Biser
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Biser

Forum o konjima i drugom
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?

Go down 
+10
Klamzy
Kazuya
call me mommy
Tar Pit
mala_glupaca
Katija
Sexy Mujo :)
Monty Mele Mur
Dying_Sun
Karla
14 posters

Pretjeruju li?
Da
Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Vote_lcap70%Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Vote_rcap
 70% [ 31 ]
Ne
Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Vote_lcap30%Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Vote_rcap
 30% [ 13 ]
Ukupno glasova : 44
 

Autor/icaPoruka
Karla
Biser Queen
Karla


Female
Broj postova : 9858
Age : 30
Localisation : prizemljena
Registration date : 07.05.2007

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimesub 5 tra 2008 - 13:23

pitanje je jasno - mislim da nema potrebe da posebno objašnjavam.
[Vrh] Go down
https://biser.forumcroatian.com
Dying_Sun
Biser junkie
Dying_Sun


Female
Broj postova : 6989
Age : 32
Localisation : škola-kuća-birtija
Registration date : 11.06.2007

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimesub 5 tra 2008 - 14:09

Da. Ono zatvaranje u kaveze i to. Neki dan bila ja na trgu s frendicom i bili oni tamo protestirali protiv pokusa na majmunima. I neko od njih se obuko u majmuna i tam zavezao a mi gledamo WTF??
[Vrh] Go down
Monty Mele Mur
Biser junkie
Monty Mele Mur


Male
Broj postova : 6097
Age : 78
Localisation : Daleko,daleko iza devet sela........
Registration date : 15.10.2007

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimesub 5 tra 2008 - 21:34

normalno da pretjeruju
krepa jedna kokoš i odma cijeli skandal Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.budalizacija.net
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimesub 5 tra 2008 - 22:09

ma daj ajd
ja sebe mogu prozvat prijateljem zivotinja, al ja sam taj prijatelj i bez dokazivanja pred svima, po cjelom svjetu itd..
ja sam taj u sebi, u duši, i to niko nemora znat.
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimesub 5 tra 2008 - 23:28

fala bogu da pretjeruju... gamad lažljiva
[Vrh] Go down
mala_glupaca
Newcommer
mala_glupaca


Female
Broj postova : 69
Age : 30
Localisation : Lipik
Registration date : 10.04.2008

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimečet 10 tra 2008 - 22:41

Mi imamo nastavnicu koja preeeeeviše pretjeruje oko toga..
stalno nama sere na satu
[Vrh] Go down
http://www.tatamerodio.bloger.hr
Tar Pit
Queen servants
Tar Pit


Female
Broj postova : 1016
Age : 35
Registration date : 23.09.2007

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimepet 11 tra 2008 - 0:39

smatram da pretjeruju u svakom slučaju...
znam da je postojao program da se skupljaju mačke i psi lutalice s ulice i dovode na veterinu gdje bi ih studenti kastrirali... naravno uz nadzor stručne osobe... i tako bi studenti naučili... a broj lutalica bi se smanjivao... no prijatelji životinja očito vole više da ima više gladnih životnja po ulicama
[Vrh] Go down
call me mommy
Queen servants
call me mommy


Female
Broj postova : 3251
Age : 40
Registration date : 12.12.2007

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimesub 12 tra 2008 - 12:43

a gle svijet je naucen na gomile pervezarija, tako da neke normalne stvari ostaju nezapazene, a ako i pretjruju to cine sa nekom svrhom, valjda.
[Vrh] Go down
https://biser.forumcroatian.com/profile.forum?mode=register&a
Kazuya
Wannabe part of group
Kazuya


Female
Broj postova : 101
Age : 33
Localisation : Gackt's place
Registration date : 14.06.2007

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimeuto 15 tra 2008 - 12:12

ja jedem meso, zashto bi me zbog toga smatrali ubojicom zivotinja? Shta? Da riknem jer mi je zao? Ne kuzim to..

Okej, krzno mi se gadi i sve, ali meso.. Ja ne mogu bez mesa.
[Vrh] Go down
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimeuto 15 tra 2008 - 14:24

ja isto
vec sam nekoliko puta samo zazelio da prekinem jesti meso
no nemoguce
jednstavno kad se sjetim finog meseka , rostilja, mmm
nemogu, jače je od mene grin

a i btw ipak su ljudi mesojedi tj svežderi i potrebne su nam sto raznovrsnije namirnice iz kojih dobivamo svakodnevno potrebne vitamine, minerale, bjelancevine proteine kaj ti ja znam sta jos sve ne grin
a kak da ja to sve nadomjestim zelenjavom, i sojom.. :uuh:
mislim da su to gluposti jer ljudi misle sad ako nejedem meso, postat cu veci ljubitelj zivotinja.. mahh.
i sve vegeterijance, pogotovo vegane koje znam, su svi neki bljedunjavi, slabokrvni, često bolesni itd..
ni jedan nije kak spada..
[Vrh] Go down
Monty Mele Mur
Biser junkie
Monty Mele Mur


Male
Broj postova : 6097
Age : 78
Localisation : Daleko,daleko iza devet sela........
Registration date : 15.10.2007

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimeuto 15 tra 2008 - 14:28

mmmm slavonski kulen love2 grin
[Vrh] Go down
http://www.budalizacija.net
Klamzy
Biser junkie
Klamzy


Female
Broj postova : 3183
Age : 31
Localisation : Leeetimm...
Registration date : 13.06.2007

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimepet 18 tra 2008 - 17:32

Sexy Mujo Smile je napisao/la:

i sve vegeterijance, pogotovo vegane koje znam, su svi neki bljedunjavi, slabokrvni, često bolesni itd..
ni jedan nije kak spada..

I ja sam bome mršava al sam zato zdrava ko dren. A i svi su vegeterijanci koje znam zdravi, i nemožete ih zapravo izdvojit iz gomile. O ukusima se ne raspravlja :hand:
[Vrh] Go down
dinka
Queen servants
dinka


Female
Broj postova : 3919
Age : 34
Localisation : ivanic grad
Registration date : 28.06.2007

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimepet 18 tra 2008 - 17:41

pa ja sam vegetarijanka, pa nit sam pretjerano mrsava, nit sam puno bolesna, nit sam slabokrvna. bljedunjava sam malo jer imam takvu put.
da me vidis ne bi mogo rec da ne jedem meso, ko ni za bilokojeg drugog vegetarijanca.
[Vrh] Go down
Andy
Making friends with money
Andy


Male
Broj postova : 2175
Age : 115
Localisation : Zagreb
Registration date : 22.12.2007

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimepet 18 tra 2008 - 17:42

vegetarijanci... hhhh, pa ja nebi mogo preživjet bez mesa grin
[Vrh] Go down
Tiny
Biser junkie
Tiny


Female
Broj postova : 3142
Age : 30
Localisation : ...sa životinjama....
Registration date : 03.07.2007

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimesub 19 tra 2008 - 0:01

ja sam probala ali brzo sam se vratila meseku...mmmm....
izdrzala sam bez mesa punih 2 tjedna...za krepat je bilo...stara je sve to podrzavala dok nisam pocela gubiti kile ko luda...
[Vrh] Go down
Amina
Queen servants
Amina


Female
Broj postova : 3139
Age : 29
Localisation : Najčešće u štali :D
Emploi : nekad čistim bokseve xD
Registration date : 14.06.2008

Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitimeuto 24 lip 2008 - 18:12

Sexy Mujo Smile je napisao/la:
ma daj ajd
ja sebe mogu prozvat prijateljem zivotinja, al ja sam taj prijatelj i bez dokazivanja pred svima, po cjelom svjetu itd..
ja sam taj u sebi, u duši, i to niko nemora znat.

sasvim si upravu!!!!
u svakom pogledu
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Empty
PostajNaslov: Re: Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?   Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sto mislite o pitt bullima i staffordima?
» 10 najcudnijih zivotinja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Biser :: O kucnim ljubimcima-
Forum(o)Bir: