Biser
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Biser

Forum o konjima i drugom
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Strahovi (nasih) konja

Go down 
+13
~Iwalicious.
Cvijeta
vranac
maja_okosh
manchi
Maura
ivce
Melita
Bertich
cile
Tiny
adminica
Amina
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
fifi
Playing stupid games to have lots of posts
fifi


Female
Broj postova : 296
Age : 47
Registration date : 23.06.2007

Strahovi (nasih) konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Strahovi (nasih) konja   Strahovi (nasih) konja - Page 2 Icon_minitimeuto 1 lip 2010 - 17:15

Nešto mi je palo na pamet. Pretpostavljam da taj sprej za grivu/muhe/nešto ima nekakav "miris" (meni nema ljepšeg od konjskog, zato navodnici Strahovi (nasih) konja - Page 2 948887 ) koji je konju u najmanju ruku nov, pa zato možda dok se ne navikne na špricanje staviti u bočicu vodu vulgaris da se ne bori odjednom sa dvije opasnosti.

Ja sam se malo igrala s eteričnim uljima ne bi li poplašili muhe, i ispalo je da kobilke obožavaju miris geranija (muhe manje Strahovi (nasih) konja - Page 2 558771 ) koji ih totalno smiruje. Isto nisu oduševljene špricanjem pa se svaku sezonu upoznajemo iznova sa špricalicom, ali kad nanjuše geranij mislim da ih možeš prskati i traktorskom !

Naravno sa et. uljima više nego štedljivo u količini a nimalo štedljivo u cijeni Strahovi (nasih) konja - Page 2 948887 !!!
[Vrh] Go down
Monty Mele Mur
Biser junkie
Monty Mele Mur


Male
Broj postova : 6097
Age : 78
Localisation : Daleko,daleko iza devet sela........
Registration date : 15.10.2007

Strahovi (nasih) konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Strahovi (nasih) konja   Strahovi (nasih) konja - Page 2 Icon_minitimeuto 1 lip 2010 - 21:13

svi konji se broje sprejeva i špricaljki jer ih instinktivno podsjeća na čegrtanje zmije
[Vrh] Go down
http://www.budalizacija.net
fifi
Playing stupid games to have lots of posts
fifi


Female
Broj postova : 296
Age : 47
Registration date : 23.06.2007

Strahovi (nasih) konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Strahovi (nasih) konja   Strahovi (nasih) konja - Page 2 Icon_minitimesri 2 lip 2010 - 8:15

je, sve same čegrtuše oko nas i njih Strahovi (nasih) konja - Page 2 Icon_rolleyes
[Vrh] Go down
Monty Mele Mur
Biser junkie
Monty Mele Mur


Male
Broj postova : 6097
Age : 78
Localisation : Daleko,daleko iza devet sela........
Registration date : 15.10.2007

Strahovi (nasih) konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Strahovi (nasih) konja   Strahovi (nasih) konja - Page 2 Icon_minitimesri 2 lip 2010 - 8:54

pa to je istina, instinkt koji bi mu prije spasio život a sad je beskoristan
[Vrh] Go down
http://www.budalizacija.net
ivce
Queen servants



Female
Broj postova : 8244
Age : 31
Registration date : 16.06.2007

Strahovi (nasih) konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Strahovi (nasih) konja   Strahovi (nasih) konja - Page 2 Icon_minitimesri 2 lip 2010 - 8:58

@fifi moj je kućne izrade. Strahovi (nasih) konja - Page 2 Icon_lol stavila sam u bočicu od svog regeneratora malo baby ulja(miris lavande) i vode. I prvi put sam mu ga pokazala u ispustu, odmah je kreno unazad par m i gledo me sa sigurne udaljenosti. Strahovi (nasih) konja - Page 2 Icon_lol a zadnji put sam ga čistila i našpricala malo i malo je načulio uši, ali je preživio. Međutim nisam ništ našpricala, ja opet i dok sam došla kod grebena, lik se počeo vrpoljit i stero me u kut. Strahovi (nasih) konja - Page 2 858350
[Vrh] Go down
fifi
Playing stupid games to have lots of posts
fifi


Female
Broj postova : 296
Age : 47
Registration date : 23.06.2007

Strahovi (nasih) konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Strahovi (nasih) konja   Strahovi (nasih) konja - Page 2 Icon_minitimesri 2 lip 2010 - 9:59

Monty; prije će bit siktanje nego čegrtanje Strahovi (nasih) konja - Page 2 Icon_lol ! Whatever, boje se većine nepoznatih stvari (neki manje neki više) jerbo su takvi. Konj bježi, tovar se ukopa, pas ujede, laje...

ivce; i lavanda je miris -stran! Probaj bolje s vodom, ima vremena za raspetljavanje Strahovi (nasih) konja - Page 2 948887 . Pusti mu na pod pa nek joj sam priđe, pa u ruci, špricaj u suprotnu stranu od njega, nek je odvezan, pa po sebi, pa ga tek onda veži i opet špricaj oko njega. Pošpricaj prvo noge, pa pomalo prema gore, glavu pusti za kraj, ona im je najosjetljivija.
A baby ulje, to što je baby ne znači da je "zdravo", i na bebe svakakva govna stavljamo Strahovi (nasih) konja - Page 2 Icon_rolleyes . Uzmi neko prirodno ulje, može i obično maslinovo, pa dodaj dviej tri kapi nekog eteričnog ulja (ako ti baš treba miris, jer ako nisi kod njega svaki dan nije ti bitno u smislu repelenta, ionako djeluje samo par sati).
[Vrh] Go down
Monty Mele Mur
Biser junkie
Monty Mele Mur


Male
Broj postova : 6097
Age : 78
Localisation : Daleko,daleko iza devet sela........
Registration date : 15.10.2007

Strahovi (nasih) konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Strahovi (nasih) konja   Strahovi (nasih) konja - Page 2 Icon_minitimesri 2 lip 2010 - 10:02

a dobro, to sam mislio xD
[Vrh] Go down
http://www.budalizacija.net
Sponsored content





Strahovi (nasih) konja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Strahovi (nasih) konja   Strahovi (nasih) konja - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Strahovi (nasih) konja
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Koncentracija konja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Biser :: Konjicki kutak :: Psihologija konja i prakticni rad-
Forum(o)Bir: