Biser
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Biser

Forum o konjima i drugom
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Kana Kadina
Making friends with money
Kana Kadina


Female
Broj postova : 1919
Age : 35
Registration date : 30.10.2007

Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Empty
PostajNaslov: Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja   Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Icon_minitimečet 4 lip 2009 - 20:57

Zanima me dali je netko imao slicno iskustvo, naime kad dovedem neku frendicu kod Kane sve super, mazi se, dobra je itd

Ali kad dovedem decka ili prijatelja bas se vidi da joj ne pase, cak nekad koji dan zna bit uvrjedena con

hmm
[Vrh] Go down
dinka
Queen servants
dinka


Female
Broj postova : 3919
Age : 34
Localisation : ivanic grad
Registration date : 28.06.2007

Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Empty
PostajNaslov: Re: Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja   Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Icon_minitimečet 4 lip 2009 - 21:19

lou doslovno mrzi mog... grize, prijeti se, cak nece uzeti jabuku. cim ga vidi u boxu je i ignorira nas oboje. :dull: s ostalim muskim frendovima je ok. vandi je svejedno, nije odusevljena, ali to je njezin opceniti stav prema drugim ljudima.
[Vrh] Go down
I V Y
Playing stupid games to have lots of posts
I V Y


Female
Broj postova : 220
Age : 30
Localisation : Svugdje po malo...
Emploi : Gandhi,jahanje,škola
Registration date : 15.03.2009

Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Empty
PostajNaslov: Re: Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja   Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Icon_minitimečet 4 lip 2009 - 21:43

Negdje sam pročitala da kobile baš i ne vole muškarce pogotovo ako je tvoja kobila i dovedeš dečka... neznam
[Vrh] Go down
Kana Kadina
Making friends with money
Kana Kadina


Female
Broj postova : 1919
Age : 35
Registration date : 30.10.2007

Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Empty
PostajNaslov: Re: Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja   Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Icon_minitimečet 4 lip 2009 - 21:45

posesivne arapcice Laughing

koliko dugo to s lou traje? jesi primjetila ikakve pomake?

ova moja svakim danom sve gora sto se tice toga, neki dan s frendom dosla i Kana otisla na drugi kraj ispusta i nece doc con a inace uvijek dode
[Vrh] Go down
dinka
Queen servants
dinka


Female
Broj postova : 3919
Age : 34
Localisation : ivanic grad
Registration date : 28.06.2007

Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Empty
PostajNaslov: Re: Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja   Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Icon_minitimečet 4 lip 2009 - 22:00

ma lou je uzasno posesivna. bila je posvojila loptu koju nitko nije smio dirati. druge zivotinje u ispustu ne podnosi. zatamanila je nekoliko kokosi, lastavice su napravile gnijezdo i samo gleda kak da ih makne, macu je primila za nogu i malo ju protresla... jako je, kak da se izrazim, osebujna. Laughing
traje odkad sam ih upoznala, znaci par mjeseci. pomak je takav da ga sad vise ne pokusava ugrist, al nekak imam osjecaj da je to samo radi silnih pohvala koje je dobila kad mu je dala da ju mazi. neznam sad se ni njemu vise ne da bas druziti s njom, draza mu je vanda. njoj da nekaj slatko za pojest i puf ti ga na- najbolji frendići. cak mu je stajala mirno kad se verao na nju bez sedla. prodana dusa ta vanda.
[Vrh] Go down
dinka
Queen servants
dinka


Female
Broj postova : 3919
Age : 34
Localisation : ivanic grad
Registration date : 28.06.2007

Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Empty
PostajNaslov: Re: Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja   Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Icon_minitimečet 4 lip 2009 - 22:04

molim moderatore da im isprave sramotnu gramatiku Embarassed
*posvojila je
*otkad

i sve ostalo pogresno. Embarassed
[Vrh] Go down
fifi
Playing stupid games to have lots of posts
fifi


Female
Broj postova : 296
Age : 47
Registration date : 23.06.2007

Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Empty
PostajNaslov: Re: Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja   Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Icon_minitimepet 5 lip 2009 - 1:29

Negdje je, ako se dobro sjećam na Pegasusu, bila slična tema. Često su psi tako ljubomorni, za konje mi nekako bezveze ali eto, čak i "moja" kobilka (Palma, ona je ko fol moja a Stela od jače mi polovice, a i same su se tako podijelile Rolling Eyes ) zna biti prgava prema njemu iako smo svi pod "istim krovom".
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Empty
PostajNaslov: Re: Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja   Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kobila se ljuti kad dovedem decka ili prijatelja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Biser :: Konjicki kutak :: Psihologija konja i prakticni rad-
Forum(o)Bir: