Biser
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Biser

Forum o konjima i drugom
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Empty
PostajNaslov: Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase?   Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Icon_minitimeuto 22 stu 2011 - 23:50

Malo kopam po njuškalu, imam višak vremena, jel, i nalazim na svakave oglase ljudi iz inozemstva koji "poklanjaju" svoje kućne ljubimce, jedino što za njih treba platiti transport. Toliko mi je dosadno da sam ja nastavila gubit vrijeme na ovakve gluposti, dok pod prodajom pasa nisam naišla na ovaj oglas - http://www.njuskalo.hr/ostali-kucni-ljubimci/gypsy-vanner-zdrebica-konja-prodaju-oglas-3968553

Pa ja neznam, zar ti ljudi toliko vjeruju da smo mi glupi ili stvarno ima ljudi koji nasjedaju na ovakve štoseve?
[Vrh] Go down
adminica
Biser Queen
adminica


Female
Broj postova : 4858
Age : 30
Localisation : Zagreb
Registration date : 17.01.2008

Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Empty
PostajNaslov: Re: Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase?   Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Icon_minitimesri 23 stu 2011 - 12:59

Ovaj oglas je prodan ili izbrisan

Njuškalovi savjeti:
upiši u tražilicu što tražiš i klikni TRAŽI!
vrati se na naslovnicu Njuškala i pronjuškaj kategorije

Natrag na naslovnicu


Kakav je bio? con
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Empty
PostajNaslov: Re: Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase?   Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Icon_minitimesri 23 stu 2011 - 13:13

zezaš me? Pa još ga je jučer navečer bilo, valjda ga je netko prijavio. Šteta, baš sam htjela poslat mail.

Uglavnom, "prodavala" se Gypsy Vanner kobila, opis oglasa bio je google translate tako da sam se i nasmijala, predivna kobila, kako kažu, kćer najboljih "cigana" u gradu, a njena cijena 4100 kn Laughing Laughing
[Vrh] Go down
adminica
Biser Queen
adminica


Female
Broj postova : 4858
Age : 30
Localisation : Zagreb
Registration date : 17.01.2008

Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Empty
PostajNaslov: Re: Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase?   Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Icon_minitimesri 23 stu 2011 - 13:18

Svašta Laughing

Ima još kaj? Very Happy
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Empty
PostajNaslov: Re: Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase?   Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Icon_minitimesri 23 stu 2011 - 13:25

a imaš svega i svačega Laughing jučer sam gubila sigurno sat vremena na to, ali sad nikak nemogu pronać. Vidjela sam za neke zmije, i neče ličinke, šta ti ja znam, to sad pokušavam ponovo pronać
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Empty
PostajNaslov: Re: Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase?   Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Icon_minitimesri 23 stu 2011 - 13:31

vidjela sam jedan oglas gdje čovjek prodaje odraslu ženku boxera za 1000 kn ili mijenja za kukuruz, zob ili bolju peč na drva
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Empty
PostajNaslov: Re: Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase?   Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Icon_minitimesri 23 stu 2011 - 13:33

http://www.njuskalo.hr/macke/ragdoll-macici-rezervacija-oglas-2795206

edit: nemogu više naći ništa što sam jučer vidjela :( valjda su ljudi prozreli moje zle namjere!
[Vrh] Go down
Dying_Sun
Biser junkie
Dying_Sun


Female
Broj postova : 6989
Age : 32
Localisation : škola-kuća-birtija
Registration date : 11.06.2007

Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Empty
PostajNaslov: Re: Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase?   Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Icon_minitimesri 23 stu 2011 - 21:09

Bilo je fora da ljudima netko proda toplu ljudsku priču o jadnom psu/mački/kokoši/dupinu koji je na cesti tamo negdje u Namibiji i blaabla,jadan i oni g udomljuju samo treba poslati pare za troškove prijevoza i budale slale pare . XD
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Empty
PostajNaslov: Re: Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase?   Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Icon_minitimečet 24 stu 2011 - 12:14

joj da, to sam čitala davno još na jednom od foruma. Mislim da je Kamerun bio u pitanje Laughing
Svašta ljudima padne na pamet, slati novce za transport životinje iz afrike (AFRIKE!!!!) u Hrvatsku. klanjase
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Empty
PostajNaslov: Re: Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase?   Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nasjedaju li ljudi doista na ovakve oglase?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Biser :: O kucnim ljubimcima-
Forum(o)Bir: