Biser
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Biser

Forum o konjima i drugom
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Africki tvor - ferret

Go down 
+20
Rhiannon
Kana Kadina
GrOm
Katija
Night Butterfly
b
ja
ksenija
Dying_Sun
Iv@n@
call me mommy
Tiny
eileen
Manticore
Karla
Klamzy
dinka
Sexy Mujo :)
Mateja
Haflinger
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimečet 27 oľu 2008 - 1:36

Tiny je napisao/la:
gle ja nisam nis lose mislila kaj se tice njih...
meni su oni dragi ali ih bas radi toga nemam...

a to tvoje ispravljanje moze biti takodjer na ljeps i zreliji nacin jer ipak imas 17 god i u svemu mi se cinis zrel,a ovo ti fakat ne prilici...

gle, nisu ti izjave uopce argumentirane..
izjavis neku nebulozu, nemas ju cime argumentirat..
te tvoje nebuloze su meni identicne s nebulozom da ako kastriras
pastuha, ispast ce mu crijeva..
isto kako su dosta ljudi buknuli na te nebuloze, i od ceg su nastale svađe u proteklih par dana, tako sam i ja buknuo na tvoju nebulozu..
nista se ti nebrini, ja sam sasvim zreo i bez tvojih savjeta.
a sad fino, laku noc, kasno ti je.

edit ; new pic

Africki tvor - ferret - Page 3 Gaah

Africki tvor - ferret - Page 3 Obraz048

Africki tvor - ferret - Page 3 100_9670

Africki tvor - ferret - Page 3 100_9427

hej
[Vrh] Go down
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimesri 9 tra 2008 - 13:02

Africki tvor - ferret - Page 3 Dayatt10

Africki tvor - ferret - Page 3 3

Africki tvor - ferret - Page 3 Ferret

Africki tvor - ferret - Page 3 Rigby
[Vrh] Go down
ja
Newcommer
ja


Male
Broj postova : 65
Age : 31
Localisation : nigdjezemska
Registration date : 24.02.2008

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimepet 11 tra 2008 - 23:44

A,joj...moji nesuđeni....prekrasni su.... love2
[Vrh] Go down
http://konj.forumotion.net/forum.htm
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimesub 12 tra 2008 - 10:59

zas nesuđeni
[Vrh] Go down
Dying_Sun
Biser junkie
Dying_Sun


Female
Broj postova : 6989
Age : 32
Localisation : škola-kuća-birtija
Registration date : 11.06.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimesub 12 tra 2008 - 15:03

Sa pesom kak spava. love2
[Vrh] Go down
b
Making friends with candy
b


Female
Broj postova : 676
Age : 37
Localisation : u jami
Registration date : 25.10.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimepon 12 svi 2008 - 13:26

evo mojih božica i zvonko

Africki tvor - ferret - Page 3 16042007005fc4

Africki tvor - ferret - Page 3 16042007010rj7

Africki tvor - ferret - Page 3 16042007015ow6

Africki tvor - ferret - Page 3 16042007024ja3

Africki tvor - ferret - Page 3 16042007026ty2

Africki tvor - ferret - Page 3 26032007psibozica045mb5
[Vrh] Go down
Manticore
Biser junkie
Manticore


Male
Broj postova : 3231
Age : 33
Localisation : jaska
Registration date : 12.02.2008

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimepon 12 svi 2008 - 13:27

Icuceeeeeee,kak su cakaniiiiiiii,a gle ih kod frižidera Very Happy
[Vrh] Go down
b
Making friends with candy
b


Female
Broj postova : 676
Age : 37
Localisation : u jami
Registration date : 25.10.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimepon 12 svi 2008 - 13:36

mali lopovi, obožavaju majonezu i kad got bi otvorili frižider oni bi utrčali u kuhinju i žicali love2
[Vrh] Go down
Karla
Biser Queen
Karla


Female
Broj postova : 9858
Age : 30
Localisation : prizemljena
Registration date : 07.05.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimepon 12 svi 2008 - 14:47

ajme kak slatkoooo!!! love2 love2
[Vrh] Go down
https://biser.forumcroatian.com
Night Butterfly
Making friends with money
Night Butterfly


Female
Broj postova : 2763
Age : 29
Localisation : Zege
Registration date : 03.10.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimepon 12 svi 2008 - 15:49

ajmee...preslatko love2
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimepon 12 svi 2008 - 15:55

awwwwww

daj mi sam reci... mi smo to čudeso htjeli nabavit... kak se to uzdržava, hrani, dobro, znam da mu je wc ko mački u kutiji, i jer to treba četkat, bla bla, pričaj malo...Smile
[Vrh] Go down
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimepon 12 svi 2008 - 16:35

ajme b nisam znao da ih imas..preslatki su
kolko su stari? jesu kastrirani? ako nisu planiras leglo ako nisu u rodu?
ps b gdje si ih nabavila, koliko ih dugo imas..


katija

uzdrzavanje njih samih ti je uzasno lako jer ga frendica ima, dnevno pocistis wc, par malih kakica nista strasno..
nije potrebno cetkanje i slicno, vec samo u periodu linjanja ih s vlažnim rukama par puta dnevno pokupis otpalu dlaku..nista strasno..
hranis ih najkavlitetnijom hranom za macke ˙(royal canine baby 34 itd), ili hranama bas za njih (totaly ferret, ferret duo itd) bas za njih vrhunska hrana. ;)
a ostalo je prepusteno tebi i njemu da iskoristite vrijeme u igri i zabavi.
jednostavno luda i savršena bica..kad te nema kod kuce spava i nemas brige..18-20sati spavaju.. naravno ne u komadu..maze i pol..nosis ih van u setnju, ma guba. vole kupanje, a posebno sušenje Laughing
[Vrh] Go down
GrOm
Making friends with money
GrOm


Male
Broj postova : 1290
Age : 29
Localisation : negde na zemlji
Registration date : 28.02.2008

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimepon 12 svi 2008 - 19:56

bas su super love2
mozda nagovorim starce da kupimo jednog
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimepon 12 svi 2008 - 22:12

Sexy Mujo Smile je napisao/la:
ajme b nisam znao da ih imas..preslatki su
kolko su stari? jesu kastrirani? ako nisu planiras leglo ako nisu u rodu?
ps b gdje si ih nabavila, koliko ih dugo imas..


katija

uzdrzavanje njih samih ti je uzasno lako jer ga frendica ima, dnevno pocistis wc, par malih kakica nista strasno..
nije potrebno cetkanje i slicno, vec samo u periodu linjanja ih s vlažnim rukama par puta dnevno pokupis otpalu dlaku..nista strasno..
hranis ih najkavlitetnijom hranom za macke ˙(royal canine baby 34 itd), ili hranama bas za njih (totaly ferret, ferret duo itd) bas za njih vrhunska hrana. ;)
a ostalo je prepusteno tebi i njemu da iskoristite vrijeme u igri i zabavi.
jednostavno luda i savršena bica..kad te nema kod kuce spava i nemas brige..18-20sati spavaju.. naravno ne u komadu..maze i pol..nosis ih van u setnju, ma guba. vole kupanje, a posebno sušenje Laughing

da, već mi i tatica reko da im možemo hranit hranom za mačku, a pošto moj jede ili whiskas ili science plan (koju preporučuju svi veterinari), nebu bilo problema oko hrane, a bome ni oko wc-a pošto i to imamo Laughing

fala na iscrpljujučem odgovoru :kiss:
[Vrh] Go down
b
Making friends with candy
b


Female
Broj postova : 676
Age : 37
Localisation : u jami
Registration date : 25.10.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimeuto 13 svi 2008 - 11:47

jedu ti skoro sve kaj im možeš ponudit,a imaš u pet centru hranu koja je baš za njih i uvijek paziš da imaju punu zdjelicu jer jedu po malo i moraju uvijek imat vode(samo paziš jer je najveća sreća u njihovim malim životima prolijat tu vodu pa onda pit iz lokvice s poda...nema veze kaj se parketi malo napuhnu Cool ) i super im je stavit u kavez krpu koju zašiš s jedne strane tako da izgeda ko velika čarapa onda spavaju u tom... inače su po prirodi lopovi tako da sve čega se dohvate otmu i sakriju negdje pod krevet ili ormar,uglavnom potrude se da to više nemožeš nač...tako da treba pazit na ključeve, mobitele i sl. super je ako imaš dva jer se onda zajedno igraju i odlično ih je gledat jer su presmješni... ali PAZITTE kad ih kupite, obavezno treba pitat vlasnika dali su naučeni na ljude jer ako nisu onda će u početku grist a grizu JAAAAKOOOO tako da im se treba malo posvetit da se naviku ali su kasnije super... ja sam svoje kastrirala jer ne mislim imat bebe, a i inače se ženke moraju obavezno sterilizirat ako ih se ne misli koristit za rasplod jer inače im se hormoni poremete nakon prvog tjeranja i mogu krepat,a muške je isto bolje kastrirat jer onda neće zapišavat okolo i obilježavat teritorij... nabavit ih je jednostavno,kupite plavi oglasnik i pod kučnim ljubimcima ima oglasa ljudi koji ih prodaju
[Vrh] Go down
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimeuto 13 svi 2008 - 15:43

da zenke od anemije oboljevaju, jer kad uđu u proces tjeranja ne prestaju se tjerat dok se ne spare ili u najvecem broju slučaja uginu
a muzjaci u vrijeme tjeranja postanu agresivniji, smrdljiviji, i zapisavaju pa i njih je bolje kastrirat Very Happy

b gdje si ih tocno nabavila? neki uzgajivac ili?
koliko ih dugo imas?
[Vrh] Go down
Kana Kadina
Making friends with money
Kana Kadina


Female
Broj postova : 1919
Age : 35
Registration date : 30.10.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimeuto 13 svi 2008 - 17:04

joooj, ubit cu vas, sad bi i ja jednog Very Happy love2

koliko otprilike kostaju?

jel se kupuju kastrirani il ja to moram obavit(tj odvest na kastriranje)? con

koliko su stari kad ih se odvaja od mame?
[Vrh] Go down
Kana Kadina
Making friends with money
Kana Kadina


Female
Broj postova : 1919
Age : 35
Registration date : 30.10.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimeuto 13 svi 2008 - 17:05

e da, i gledala sam neku emisiju o njima i tam su rekli da se te zlijezde u guzi obavezno vade jer inace brutalno smrde hmm
[Vrh] Go down
Klamzy
Biser junkie
Klamzy


Female
Broj postova : 3183
Age : 31
Localisation : Leeetimm...
Registration date : 13.06.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimeuto 13 svi 2008 - 17:46

Sexy Mujo Smile je napisao/la:
dinka je napisao/la:
pa kaj se ne moraju oni sterilizirat da ne bi smrdili? :hmmm:

kakve veze ima sterilizacija s mirisom..
no dobro ajmo ispocetka..

znaci, zenka tvora se MORA sterilizirat, ako se ne planira bavit uzgojem..inace UGIBA!!
jer kad se pocne tjerati, ne prestaje se tjerat dok se nespari, odnosno ugine od anemije.
a muzjake je isto poželjno kastrirat, znaci jajca cap cap jer dok se i oni počnu tjerat su nesto agresivniji al nemora to znacit, i obiljezavaju svoj teritorij, markiraju, sto bas i nije ugodno za nas njuh..
a sad sto se tice njihovog "smrada" kojeg mogu s vremena na vrijeme ispustit to nije nista strasno..onak da se grebes po faci i panično tražiš prozor i pozelenio si..ne, nije nista gore od ljudskog prdca ili pseceg..
a i ne osjeti se na kraju krajeva..Very Happy
a to se moze sprijecit ako neko bas zeli, vađenjem ANALNIH zljezdi koje to i proizvode..al to se ne preporuca jer je beskorisno i bespotrebno, a kasnije se mogu imati i neki problemi..

Evo vec smo i o tom pricali Laughing
[Vrh] Go down
b
Making friends with candy
b


Female
Broj postova : 676
Age : 37
Localisation : u jami
Registration date : 25.10.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimesri 14 svi 2008 - 12:05

ja sam ih nabavila preko oglasa prije 2 god,tad su bili 600kn a sad više neznam možda im se cijena spustila... što se tiče smrada oni sami po sebi nemaju neki jaki miris,a i može ih se kupati( grin to je nešto što bi svako trebao probati jer dok se ne naviknu polude kad ih zaliješ) a ponekad kad se jako preplaše ili iznenade,a nekad i od sreće ili im jednostavno pobjegne prdnu... :ajme: smrdi,grozno smrdi po hitnom postupku otvoriti prozor inače... :cry2: al to je rijetko, na svu sreću
[Vrh] Go down
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimesri 14 svi 2008 - 15:55

preslatki su ti tvorci mali
jesu potpuno socijalizirani?
u cemu ih drzis? slika?



morat cu sliknut frendicinog smradoljuba :P
[Vrh] Go down
b
Making friends with candy
b


Female
Broj postova : 676
Age : 37
Localisation : u jami
Registration date : 25.10.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimesub 17 svi 2008 - 11:09

moji su ful socijalni,inače su mi bili stalno pušteni po stanu a imali su veliki kavez di im je bila hrana i voda, a i napravili smo im u krevetu di mi spavaju pesi ladicu na dnu s rupom za ulaz i onda su tam spavali i navlačili unutra sve šta bi pokrali... slika za sad nemam jer su oboje trenutno u splitu kod mog frenda,žive u dvorištu(tak da im je još ljepše),morala sam ih maknut za sad iz stana zbog bebe,ali se vračaju prvom prilikom nazad
[Vrh] Go down
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimesub 17 svi 2008 - 11:56

zive u dvoristu, wow
ajde i mi jedva cekamo da se smradeki vrate!
pitaj frenda za koju slikicu Very Happy
[Vrh] Go down
Rhiannon
Newcommer
Rhiannon


Female
Broj postova : 31
Age : 25
Localisation : Rijeka
Registration date : 09.12.2009

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimepet 2 srp 2010 - 20:46

imam jednog doma Africki tvor - ferret - Page 3 907157
[Vrh] Go down
5ra
Wannabe part of group
5ra


Female
Broj postova : 107
Age : 30
Registration date : 08.12.2008

Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitimepon 12 srp 2010 - 13:34

ja obožavam te tvorice, prekjut su (:
planiram si kupit jednog, ali tek nakon napunjenih 18, tak da mogu nac smjestaj u slucaju da me moji izbace. xD. tata je rek'o da ne zeli nikakve "egzoticne zivotinje", a nije da smo imali nojeve prije 10 godina xD. al dooobrooo Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Africki tvor - ferret - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Africki tvor - ferret
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Biser :: O kucnim ljubimcima-
Forum(o)Bir: