Biser
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Biser

Forum o konjima i drugom
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Africki tvor - ferret

Go down 
+20
Rhiannon
Kana Kadina
GrOm
Katija
Night Butterfly
b
ja
ksenija
Dying_Sun
Iv@n@
call me mommy
Tiny
eileen
Manticore
Karla
Klamzy
dinka
Sexy Mujo :)
Mateja
Haflinger
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
volim konje
Wannabe part of group
volim konje


Female
Broj postova : 103
Age : 28
Registration date : 14.09.2010

Africki tvor - ferret - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 4 Icon_minitimesri 19 sij 2011 - 17:10

5ra je napisao/la:
ja obožavam te tvorice, prekjut su (:
planiram si kupit jednog, ali tek nakon napunjenih 18, tak da mogu nac smjestaj u slucaju da me moji izbace. xD. tata je rek'o da ne zeli nikakve "egzoticne zivotinje", a nije da smo imali nojeve prije 10 godina xD. al dooobrooo Very Happy
ja bi sad jednog...ima ih netko od vas ili ako znate nekog tko ih ima recite mi! molim vas pray
[Vrh] Go down
http://hors.forumcroatian.com
adminica
Biser Queen
adminica


Female
Broj postova : 4858
Age : 30
Localisation : Zagreb
Registration date : 17.01.2008

Africki tvor - ferret - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 4 Icon_minitimesri 19 sij 2011 - 17:29

Sexy Mujo Smile je napisao/la:
dinka je napisao/la:
pa kaj se ne moraju oni sterilizirat da ne bi smrdili? :hmmm:

kakve veze ima sterilizacija s mirisom..
no dobro ajmo ispocetka..

znaci, zenka tvora se MORA sterilizirat, ako se ne planira bavit uzgojem..inace UGIBA!!
jer kad se pocne tjerati, ne prestaje se tjerat dok se nespari, odnosno ugine od anemije.
a muzjake je isto poželjno kastrirat, znaci jajca cap cap jer dok se i oni počnu tjerat su nesto agresivniji al nemora to znacit, i obiljezavaju svoj teritorij, markiraju, sto bas i nije ugodno za nas njuh..
a sad sto se tice njihovog "smrada" kojeg mogu s vremena na vrijeme ispustit to nije nista strasno..onak da se grebes po faci i panično tražiš prozor i pozelenio si..ne, nije nista gore od ljudskog prdca ili pseceg..
a i ne osjeti se na kraju krajeva..Very Happy
a to se moze sprijecit ako neko bas zeli, vađenjem ANALNIH zljezdi koje to i proizvode..al to se ne preporuca jer je beskorisno i bespotrebno, a kasnije se mogu imati i neki problemi..

jel sad nest jasnije?
slobodno pitajte, otvoren za sva pitanja i pitanjca :sleepy:

mujo love2
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Africki tvor - ferret - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 4 Icon_minitimesri 19 sij 2011 - 22:16

otvoren za pitanja Laughing
[Vrh] Go down
ivce
Queen servants



Female
Broj postova : 8244
Age : 31
Registration date : 16.06.2007

Africki tvor - ferret - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 4 Icon_minitimečet 20 sij 2011 - 16:42

volim konje je napisao/la:
ja bi sad jednog...ima ih netko od vas ili ako znate nekog tko ih ima recite mi! molim vas pray
http://www.pet-centar.hr/

njuškalo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Africki tvor - ferret - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Africki tvor - ferret   Africki tvor - ferret - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Africki tvor - ferret
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Biser :: O kucnim ljubimcima-
Forum(o)Bir: