Biser
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Biser

Forum o konjima i drugom
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sto mislite o pitt bullima i staffordima?

Go down 
+22
Amina
ivkic@
Maura
Kana Kadina
Nika
Katija
call me mommy
Karla
dinka
ja
Teychee
b
FEKHRA
Bertich
Klamzy
..::Marko::..
GrOm
ivce
Sexy Mujo :)
Dying_Sun
hana
Shutt in heart
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
call me mommy
Queen servants
call me mommy


Female
Broj postova : 3251
Age : 40
Registration date : 12.12.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008 - 9:54

Karla je napisao/la:

I sad recite da možete 100% biti sigurni u to što im je u glavi.

ja mislim da sa ni jednom zivotinjom ne mozes to znati, jer je ona samo zivotinja.

odgojem mozes reducirati i mozda rijesiti neke probleme, ali uvijek imaju iste nagone, bez obzira koju zivotinju imas.
[Vrh] Go down
https://biser.forumcroatian.com/profile.forum?mode=register&a
dinka
Queen servants
dinka


Female
Broj postova : 3919
Age : 34
Localisation : ivanic grad
Registration date : 28.06.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008 - 10:50

frendicina samojedka je isto zaklala peinezera, a inace je super dobra i poslusna. susjed ima 6 njemackih ovcara koji su inace super, al svaki put zvrcne prije nego sta ih ide pustat u dvoriste da ne setamo piku. piku mi je napao susjedov mjesanac, da nije frendica bacila ciglu na njega vjerojatno bi ga dokrajcio.
ono sta hocu rec je da kad su u pitanju drugi psi, pogotovo istog spola, tesko da moze postojati potpuna socijalizacija. vjerojatno je rott pekinezera dozivio kao prijetnju svome teritoriju. da je pekinezer bio veci ne bi ga ubio.
mi smo jako dugo imali chowe, koji iako sluzbeno nisu na popisu opasnih pasmina (bar mislim) imaju strasno tezak karakter. isto su se koristili za borbe, lov na medvjede i hranu Evil or Very Mad . prema nama su bili savrseni, ali prema drugim ljudima i vise nego opasni. o mackama i ostalim zivim bicima koja su dosla u dvoriste necu ni pricati... al kad imas takvog psa onda se ponasas odgovorno. ne ides se setati u park medu djecu i druge pse, kad ides na izlozbu ili u setnju stavis brnjicu, ne pustas sa uzice itd. najgora stvar je sta ljudi koji nabavljaju velike pse ne kuze ste to ustvari znaci i onda dode do groznih stvari.
[Vrh] Go down
b
Making friends with candy
b


Female
Broj postova : 676
Age : 37
Localisation : u jami
Registration date : 25.10.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008 - 12:38

jutros je moja frendica našla kujicu pita,zvezanu za drvo gladnu,žednu i izgriženu...vrlo vjerojatno se koristila za borbe...u nedostatku mašte ju je dopeljala k meni na ranč... No i sad vi meni recite kaj da čovjek radi s takvim pesom, ona sirota nezna više di joj je glava a di guzica...neznaš jel bu te ugrizla ili ne... mislim da je bez obzira na sve takvog pesa najbolje uspavat
[Vrh] Go down
Teychee
Making friends with money
Teychee


Female
Broj postova : 1326
Age : 27
Localisation : U sedmom nebu...
Emploi : (M)Učenica
Registration date : 25.09.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008 - 12:44

a jadna... :(
[Vrh] Go down
call me mommy
Queen servants
call me mommy


Female
Broj postova : 3251
Age : 40
Registration date : 12.12.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008 - 13:27

uzas, i opet dolazimo do toga da su ljudi najgore zivotinje
[Vrh] Go down
https://biser.forumcroatian.com/profile.forum?mode=register&a
ja
Newcommer
ja


Male
Broj postova : 65
Age : 31
Localisation : nigdjezemska
Registration date : 24.02.2008

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008 - 14:10

Ljudi se ne mogu uspoređivati sa životinjama....
[Vrh] Go down
http://konj.forumotion.net/forum.htm
call me mommy
Queen servants
call me mommy


Female
Broj postova : 3251
Age : 40
Registration date : 12.12.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008 - 14:58

a tko ih usporeduje?
[Vrh] Go down
https://biser.forumcroatian.com/profile.forum?mode=register&a
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008 - 17:51

eh pa sad... moje mišljenje o svemu... o gore navedenim psima nemam ništa, dapače, to su mi jedna od najdražih pasmina. Moj prijatelj ima kujicu staffa, i mala je briljantna, maze kakve nema... dođe do tebe i izlupa te repom kolko maše s njim Laughing
a sad ove priče da pas "pukne" u glavi... to se općenito priča za sve "oštre" pasmine, npr rott, dobrman, pitt bull itd itd... moj tatica je imo 3 psa, dobrmana (Lord), njemačkog ovčara (astra) i nekog mješanca (Cezar) i najviše je problema imao sa cezarom i problema da je pas ušo ljudima u dvorište i skido veš sa vješalica Laughing
Lord je bio prilično agresivan, jednom je čak i razežao na mog tatu, al se tatica neda Laughing pas je bio 3 puta na dresuri i postao normalan, pitom, mazica... a one bapske priče da poludi sa 6 godina... Rolling Eyes pas je umro u starosti sa 11 ili 12 godina...
[Vrh] Go down
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008 - 21:10

frendica ima koker spaniela, i jednostavno su malo cudni u glavi, i jednostavno i na nju i na njezine reži i laje, i opire se kad nesto treba poslusat, čak ju je i ugrizao par puta..
dosta su cudni, a citao sam da je takvo ponasanje kod jednobojnih kokera..znaci zlatni i crni a ona ima crnoga..a na prvi pogled anđeo od psa..
[Vrh] Go down
Dying_Sun
Biser junkie
Dying_Sun


Female
Broj postova : 6989
Age : 32
Localisation : škola-kuća-birtija
Registration date : 11.06.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimesri 14 svi 2008 - 22:13

B, kaj je sa pesom?
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimečet 15 svi 2008 - 14:10

Sexy Mujo Smile je napisao/la:
frendica ima koker spaniela, i jednostavno su malo cudni u glavi, i jednostavno i na nju i na njezine reži i laje, i opire se kad nesto treba poslusat, čak ju je i ugrizao par puta..
dosta su cudni, a citao sam da je takvo ponasanje kod jednobojnih kokera..znaci zlatni i crni a ona ima crnoga..a na prvi pogled anđeo od psa..

kokeri su najgluplji psi na svijetu, i meni osobno, ogavni i mrzim ih, u životu nisam vidjela retardiranije pse, ni ne čudim se kaj je taj od tvoje frendice tak glup, svi su...
[Vrh] Go down
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimečet 15 svi 2008 - 16:58

je istina, nesmije ga pustit s lajne ode i ne vraca se..tup je.
zoves ga nema sanse da se vrati, ode i trcii.i nikad nije pusten s lajne
[Vrh] Go down
Nika
Queen servants
Nika


Female
Broj postova : 2936
Age : 29
Localisation : ..svuda po malo... :))
Registration date : 30.12.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimečet 15 svi 2008 - 18:10

Moja trenerica ima koker španijelicu. I dosta je pametna...Igra se s ostalim psima i s konjima...Svojeglava je i razmažena,ali ok je....
[Vrh] Go down
Kana Kadina
Making friends with money
Kana Kadina


Female
Broj postova : 1919
Age : 35
Registration date : 30.10.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimečet 21 kol 2008 - 14:07

joj stafovi su nesto savrseno love2 :uuh: :zgodan:

evo i ja si rezervirala kujicu, uzimam ju za mjesec dana love2 jabi jabi jabi

mozda uspijem ovaj viked posjetit i fotkat pa stavim slikice svoje male buhtlice love2 :uuh:
[Vrh] Go down
Maura
Making friends with money
Maura


Female
Broj postova : 1743
Age : 29
Localisation : Istra
Registration date : 08.07.2008

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimepet 22 kol 2008 - 23:47

pasi ko i svaki drugi.ako ih nacuis da bude agresivan,bit ce agresivan,ako ga naucis da bude dobar,bit ce dobar.
[Vrh] Go down
http://www.ironmaiden.com
ivkic@
Playing stupid games to have lots of posts
ivkic@


Female
Broj postova : 259
Age : 29
Localisation : Zagreb
Registration date : 29.06.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimened 24 kol 2008 - 18:49

Imala staffordicu 12 godina,kuja je u sebi imala 30% pitta...ja bolje stvorenje nisam vidla..nešto predivno..slažem se sa gore navedenim.
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimened 24 kol 2008 - 19:59

ivkic@ je napisao/la:
kuja je u sebi imala 30% pitta...

a di je ostalih 70%? nije valjda da nam Brad stari grin

sry morala sam :rugoba:
[Vrh] Go down
Dying_Sun
Biser junkie
Dying_Sun


Female
Broj postova : 6989
Age : 32
Localisation : škola-kuća-birtija
Registration date : 11.06.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimened 24 kol 2008 - 20:38

Dobra. haha
[Vrh] Go down
Amina
Queen servants
Amina


Female
Broj postova : 3139
Age : 29
Localisation : Najčešće u štali :D
Emploi : nekad čistim bokseve xD
Registration date : 14.06.2008

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimened 24 kol 2008 - 23:24

meni su tako divni love2
[Vrh] Go down
Linchee
Making friends with candy
Linchee


Female
Broj postova : 505
Age : 27
Localisation : Zagreb
Emploi : Alex
Registration date : 28.02.2008

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimepon 1 ruj 2008 - 11:42

Presjatki peseki :baby:
[Vrh] Go down
http://www.horses4life.nice-board.biz/
vranac
Making friends with candy
vranac


Male
Broj postova : 521
Age : 26
Localisation : SUNJA
Registration date : 09.08.2009

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimeuto 18 kol 2009 - 22:05

meni nisu dragi dapace zaobilazim ih u širokom krugu
[Vrh] Go down
Night Butterfly
Making friends with money
Night Butterfly


Female
Broj postova : 2763
Age : 29
Localisation : Zege
Registration date : 03.10.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimeuto 18 kol 2009 - 22:29

Zašto?
[Vrh] Go down
vranac
Making friends with candy
vranac


Male
Broj postova : 521
Age : 26
Localisation : SUNJA
Registration date : 09.08.2009

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimesub 29 kol 2009 - 12:12

jednostavno nisu mi dragi iako nisam imao kontakata sa takvim psima
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimepet 10 lip 2011 - 13:09

Malo kopam ko forumu pa sam naišla na ovo, pa da podjelim anegdotu od nekidan s vama.

Dakle, bila sam na kavi sa frendicom na kvartu u bircu u koji često idemo- dakle gosti su od onih kvartovskih, pa sve do majki s djecom, dakle, šarenilo. Pošto je bila subota prije podne, najbrojniji gosti bile su upravo majke s djecom, te mladi. Bio je jedan čovjek sa ženom i rottom i gledam psa, mlad, lijep, tak je mileno ležao ispod stola, htjela sam se sagnut da ga pomazim. Uglavnom, sjedimo na kavi, pričamo, svatko gleda svoje, kad odjednom taj pas mahnito skoči i zgrabi nekog starijeg prolaznika koji se slučajo u tom trenutku tu našao, za nogu i vuče ga, trga, ne pušta. Ljudi oko u šoku, pas pusti čovjeka, a gazda primi psa za šiju (pas je možda dva puta zacvilio) i stane se ispričavati čovjeku, te ga odvede u bolnicu. Psa je žena odvela doma. Ja šokirana. Prva stvar da je taj pas mogao zgrabiti neko dijete. Druga stvar, pas nije dobio nikakvu kaznu za to što je napao čovjeka i kao treće naravno da postoje predrasude o tim "jačim" pasminama kad ih očito imaju ljudi koji ih nemogu odgojiti kak se spada. I još s takvim psom u birtiju, među ljude i djecu uff
[Vrh] Go down
Dying_Sun
Biser junkie
Dying_Sun


Female
Broj postova : 6989
Age : 32
Localisation : škola-kuća-birtija
Registration date : 11.06.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitimepet 10 lip 2011 - 15:00

Bar ga je odveo u bolnicu,pa se doima ko normalan čovjek.

Ma...ljudi kupe pse koji imaju već takvu reputaciju ko oštriji, ne odgoje ih i onda samo potiču taj negativan stav prema njima.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sto mislite o pitt bullima i staffordima?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Biser :: O kucnim ljubimcima-
Forum(o)Bir: