Biser
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Biser

Forum o konjima i drugom
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Sto mislite o pitt bullima i staffordima?

Go down 
+22
Amina
ivkic@
Maura
Kana Kadina
Nika
Katija
call me mommy
Karla
dinka
ja
Teychee
b
FEKHRA
Bertich
Klamzy
..::Marko::..
GrOm
ivce
Sexy Mujo :)
Dying_Sun
hana
Shutt in heart
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
tiffany
Newcommer
tiffany


Female
Broj postova : 15
Age : 30
Registration date : 29.05.2011

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 3 Icon_minitimepet 10 lip 2011 - 20:58

osobno sam jedna od jako velikih ljubiteljica staffova...i nisu ni pittovi puno dalje ali staffovi su mi draži...
dakle prošla sam u životu pokraj tisuće i tisuće staffova i svačega se nagledala i dođe mi da nekad plačem zbog toga šta ljudi naprave od tih životinja...
dakle prvensteveno staff je pas kao i pit koji je jako temperamentan i živ i treba mu čovjek koji će ga smirit a ne još poticat na agresiju....i oni su psi koji jako osjete ljudsku energiju (mislim i drugi je osjete ali pittovi i staffovi najviše)....a ako ti nisi smiren sa njima nego si živčan i agresivan oni postaju takvi prema ljudima i ostalim psima...
normalno da ljudi imaju predrasude prema njima zbog toga svega...žalosno jer odlične su duše od pasa koje bi ostavile srce za svog gazdu...
ne volim čut kada ljudi počni sa predrasudima...mislim svako ima svoj stav i ja to poštujem...ali ljudi ustvari nedaju priliku tim psima da im pokažu koliko su ustvari dobri i društeni... :(
[Vrh] Go down
ivce
Queen servants



Female
Broj postova : 8244
Age : 31
Registration date : 16.06.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 3 Icon_minitimepet 10 lip 2011 - 21:15

Ja ću samo reć da odkad sam upoznala Rahelinu Chu - Chu oduševljena sam uff love2 love2
I sigurno ću jednog dana imat stafa love2
[Vrh] Go down
tiffany
Newcommer
tiffany


Female
Broj postova : 15
Age : 30
Registration date : 29.05.2011

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 3 Icon_minitimepet 10 lip 2011 - 21:26

wuhu...fuck jeah... weee
ja si želim staffordicu...al mi starci seru...i stara me odgovara zato kaj mi često putujemo....i pas je obaveza i nez ni ja kaj sve ne...a i imamo 11 konja...pa ono kenjkaju... -.-'' :(
[Vrh] Go down
ivce
Queen servants



Female
Broj postova : 8244
Age : 31
Registration date : 16.06.2007

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 3 Icon_minitimepet 10 lip 2011 - 23:49

welcome to club Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 3 Fly2


ti roditelji sami neki partibrejkeri grin

[Vrh] Go down
tiffany
Newcommer
tiffany


Female
Broj postova : 15
Age : 30
Registration date : 29.05.2011

Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 3 Icon_minitimečet 16 lip 2011 - 13:51

hahaha...drito... >.<
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sto mislite o pitt bullima i staffordima?   Sto mislite o pitt bullima i staffordima? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sto mislite o pitt bullima i staffordima?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Biser :: O kucnim ljubimcima-
Forum(o)Bir: