Biser
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Biser

Forum o konjima i drugom
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prijatelji zivotinja

Go down 
+19
Haflinger
Night Butterfly
Emma
Monty Mele Mur
Len
adminica
dinka
angelous
Dying_Sun
tintica5
Sexy Mujo :)
xena
Kazuya
ivce
Klamzy
ivkic@
dichy
Katija
Karla
23 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Karla
Biser Queen
Karla


Female
Broj postova : 9858
Age : 30
Localisation : prizemljena
Registration date : 07.05.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: "Spašenje" beaglova   Prijatelji zivotinja Icon_minitimeuto 17 srp 2007 - 23:30

uh....tu se ima puno toga za reć!
vjerujem da je većina vas čula ili pročitala u novinama kakvu su dramu izveli oko tih beaglova na veterinarskom fakultetu izveli prijatelji životinja i ostali. naime, pričalo se da su pokusni psi - beagleovi, prestrašeni, traumatizirani, polomljeni, ranjeni, bolesni, a jedan i bez oka, godinu života proveli u uskim prljavim kavezima.
ja sam u to povjerovala, ali mi je Katija ispričala što se zbilja dogodilo. najbolje da vam ona kaže pravu istinu.
al evo pročitajte što pišu na njihovoj stranici o tim beaglovima: http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=544
[Vrh] Go down
https://biser.forumcroatian.com
Karla
Biser Queen
Karla


Female
Broj postova : 9858
Age : 30
Localisation : prizemljena
Registration date : 07.05.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimeuto 17 srp 2007 - 23:37

http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=541

evo slika, ali pretpostavljam da su sve namještaljke ili tako nešto!
[Vrh] Go down
https://biser.forumcroatian.com
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimesri 18 srp 2007 - 18:15

ja mrzim prijatelje životinja... ma ok, shvačam da vole životinje, i ja ih volim, al malo puno preuveličavaju svoje priče i pišu laži
[Vrh] Go down
dichy
Biser junkie
dichy


Female
Broj postova : 3195
Age : 34
Registration date : 28.05.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimečet 19 srp 2007 - 13:25

da točno tako... Malo se hvale više no što je
[Vrh] Go down
ivkic@
Playing stupid games to have lots of posts
ivkic@


Female
Broj postova : 259
Age : 29
Localisation : Zagreb
Registration date : 29.06.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimesub 21 srp 2007 - 17:02

Da užas,ja imam čistokrvne pse,i meni je neko na moj mail poslao
zašto imam te pse,zašto ne mješance???-ko bi to drugi bio nego oni...ja nemam ništa protiv mješanaca,al kaj zato trebaš vrijeđat
ljude....a ovo sa beaglovima je više nego bolesno...
a kad tek počnu o lovu....
[Vrh] Go down
Klamzy
Biser junkie
Klamzy


Female
Broj postova : 3183
Age : 31
Localisation : Leeetimm...
Registration date : 13.06.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimened 29 srp 2007 - 12:45

Ja bih rekla da ste ih malo previše žestoko osudili. Možda nešto i preuveličaju i kak Katja kaže, pričaju laži, ali oni kao imaju neki cilj, a i Katja još nije ispričala šta se uopće dogodilo oko tih beaglova, a i nemože bit da su sve svoje akcije tak izlažirali.
A i mislite da su recimo i ovo izlažirali: http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=883
ili ovo
http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=886
Ne bih rekla da vam je za to svejedno
Ali prijatelji životinja su jedini u našoj zemlji koji rade to ili bilo što slično.
[Vrh] Go down
Klamzy
Biser junkie
Klamzy


Female
Broj postova : 3183
Age : 31
Localisation : Leeetimm...
Registration date : 13.06.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimened 29 srp 2007 - 12:49

[Vrh] Go down
dichy
Biser junkie
dichy


Female
Broj postova : 3195
Age : 34
Registration date : 28.05.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimepon 30 srp 2007 - 14:49

da. možda imaš pravo.. zaboravila ja nešto bili su spasili neke konje koji su vukli drva.. to je bilo u časopisu konji ili KS ali nisam sigurna.. Jeste možda čitali?
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimepet 3 kol 2007 - 18:17

ejj ja sam baš napisala o tom pod "zlostavljanje konja"... ja sam to vidjela u živo... ljudi, jer vi znate što je to plavo oko rana??? to je neko dezinfekcisko sredstvo, koji su dali veterinari tak da vas ne zavara ta boja...
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimepet 3 kol 2007 - 18:24

ono što sam napisala, nisam namjeravala ikoga povrijediti, pa ako jesam, sorry, fakat mi nije bila namjera. "Prijatelji životinja" jesu stvarno prijatelji životinja, vole životinje, nemam ništa protiv toga, zapravo, jako mi je drago da ima što više istomišljenika, ali ono što želim reči je da oni stvarno pretjeruju u svakoj priči, jest da ima istine, ali ima i laži. Ona njihova glavna ličnost ili što god je Luka Oman nosi KOŽNE cipele. pa sad...

ps klumzy, mogu napisat oko onih beaglova ako želiš, bila sam napisala neš već prije, al mi se sve pobrisalo neznam zašto pa sam odustala od pisanja jer je bilo dosta teksta... nije mi se dalo opet isto pisat... nadam se da se ne ljutiš...
[Vrh] Go down
Klamzy
Biser junkie
Klamzy


Female
Broj postova : 3183
Age : 31
Localisation : Leeetimm...
Registration date : 13.06.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimepet 3 kol 2007 - 20:05

Aj napiši, htjela bih znat. nije to plavo sta me uzrujalo, to znam sta je, nego ono izmedu tog plavog.
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimepet 3 kol 2007 - 21:11

ee sad neznam od kud da počnem... ja ću neš napisat, pa ak neš propustim slobodno me pitaj(te)

no uglavnom, ti frendovi životinja su pisali kak se tim beaglovima lone kosti (noge), kako su ti psi zatvoreni u malom prostoru, ok, istina je, bili jesu zatvoreni, ali su svakodnevno izlazili više puta na dan, dobivali su dosta hrane i vode, a što se tiće lomljenja kosti... nisu oni primili psu nogu i prepolovili mu je napola... nego su mu dali inekciju da pesek zaspi i onda bi mu sa nekim nožićem namravili mali urez u kost i onda bi mu dali taj neki lijek da vide dali bi se zacijelilo ili ne. ako bi, onda super, pomogli bi velikoj večini životinja a ako ne, pobrinuli bi se za psa, ipak, ljudi su veterinari i večinu njih ih je postala iz ljubavi prema životinjama. ja kad sam pročitala tu priču na str od prijatelja životinja ja sam napala mamu da kakva su oni to čudovišta a kad mi je objasnila, počela sam se smijati koliko laži su napisali ti prijatelji životinja. pa naravno da ću više vjerovati mami za koju znam da bu mi rekla istinu jer zna koliko volim životinje nego nekoj organizaciji (koja je, doduše dobrotvorna) za koju sam i prije znala da malčice preuveličava...
[Vrh] Go down
Klamzy
Biser junkie
Klamzy


Female
Broj postova : 3183
Age : 31
Localisation : Leeetimm...
Registration date : 13.06.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimesub 4 kol 2007 - 14:54

E, da, kolko je pasa bilo tamo? Jer njima treba najviše 7,8 pasa. i to je previše.
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimesub 4 kol 2007 - 18:51

ee to nebi znala... mame mi nema doma... javim kad ju pitam
[Vrh] Go down
ivce
Queen servants



Female
Broj postova : 8244
Age : 31
Registration date : 16.06.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimeuto 7 kol 2007 - 15:11

PROTIV SAM IKAKVIH EKSPERIMENATA NA ŽIVOTINJAMA!
[Vrh] Go down
dichy
Biser junkie
dichy


Female
Broj postova : 3195
Age : 34
Registration date : 28.05.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimesri 8 kol 2007 - 13:44

JA ISTO!!
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimesri 8 kol 2007 - 17:20

da se vratimo na beaglove... bilo ih je 20-etak
[Vrh] Go down
Klamzy
Biser junkie
Klamzy


Female
Broj postova : 3183
Age : 31
Localisation : Leeetimm...
Registration date : 13.06.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimesri 8 kol 2007 - 17:35

ja osobno mislim da je to previše. 10-tak, ajde, pomoći će, ali mislim...
A i kako izabrati među životinjama tko će živjet, a tko umrijet
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimesri 8 kol 2007 - 18:02

da, i ja isto mislim da je to previše.. al jbg...
[Vrh] Go down
Klamzy
Biser junkie
Klamzy


Female
Broj postova : 3183
Age : 31
Localisation : Leeetimm...
Registration date : 13.06.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimesri 8 kol 2007 - 18:16

da, jbg con
[Vrh] Go down
ivce
Queen servants



Female
Broj postova : 8244
Age : 31
Registration date : 16.06.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimečet 9 kol 2007 - 13:04

mi smo naše nagovarali da uzemo jednog,ali ne!ne dadu
[Vrh] Go down
Kazuya
Wannabe part of group
Kazuya


Female
Broj postova : 101
Age : 33
Localisation : Gackt's place
Registration date : 14.06.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimepet 7 ruj 2007 - 13:49

ja sam chlan prijatelja zivorinja i dobivam njihovu poshtu, ali ponekad stvarno pretjeruju.. ne znam jeste li vi dobili one mailove za poziv na nakid prosvjede i to.
[Vrh] Go down
Katija
Queen servants
Katija


Female
Broj postova : 13887
Age : 31
Localisation : gajeva
Emploi : band groupie
Registration date : 11.05.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimepet 7 ruj 2007 - 14:48

kaj šalju i mailove??? svašta...
[Vrh] Go down
dichy
Biser junkie
dichy


Female
Broj postova : 3195
Age : 34
Registration date : 28.05.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimened 9 ruj 2007 - 13:32

ja nisam niš dobila
[Vrh] Go down
xena
Wannabe part of group



Female
Broj postova : 114
Age : 31
Registration date : 08.09.2007

Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitimesri 12 ruj 2007 - 18:40

pa naravno ako sli njihov clan da ce te obavjestavat o prsvjedima i pozivat te,,
šta se čudiš??
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijatelji zivotinja Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijatelji zivotinja
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?
» 10 najcudnijih zivotinja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Biser :: O kucnim ljubimcima-
Forum(o)Bir: