Biser
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Biser

Forum o konjima i drugom
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Prijatelji zivotinja

Go down 
+19
Haflinger
Night Butterfly
Emma
Monty Mele Mur
Len
adminica
dinka
angelous
Dying_Sun
tintica5
Sexy Mujo :)
xena
Kazuya
ivce
Klamzy
ivkic@
dichy
Katija
Karla
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
dinka
Queen servants
dinka


Female
Broj postova : 3919
Age : 34
Localisation : ivanic grad
Registration date : 28.06.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimesri 2 tra 2008 - 15:50

imala sam ideju o naracastom prsluku, ali mi se nece zezat. taman posla da mi konja napucaju. con
[Vrh] Go down
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimesri 2 tra 2008 - 15:57

...jer izgleda kao srna

grin
[Vrh] Go down
dinka
Queen servants
dinka


Female
Broj postova : 3919
Age : 34
Localisation : ivanic grad
Registration date : 28.06.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimesri 2 tra 2008 - 15:59

mrs, meni je taman. grin
[Vrh] Go down
LaVieEstBelle
Queen servants
LaVieEstBelle


Female
Broj postova : 1663
Age : 36
Registration date : 02.03.2008

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 18:49

Call me, svaka cast kaj se tvoj stari stvarno brine o zivotinjama i tom drustvu, to je stvarno za pohvalu. :su: Zivi dokaz da ima i normalnih. cheer Al eto, nazalost ima jako puno ljudi sa jako puno losih iskustava s lovcima, pa valjda sad kuzis zasto ih se generalizira tako... badmood

A generaliziranje ti je danas, tuzno, ali normalna stvar... Pocev od nacionalnog nivoa, vjerskog, kulturoloskog, pa sve do generaliziranja ljudi prema tome kakvu muziku slusaju i kaj jedu (evo ti primjer prijatelja zivotinja i nervoznih). I kaj bus... tak je kak je, mi smo zeznuta vrsta... lud
[Vrh] Go down
Klamzy
Biser junkie
Klamzy


Female
Broj postova : 3183
Age : 31
Localisation : Leeetimm...
Registration date : 13.06.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 19:18

Rolling Eyes Uspostavljanje prirodne ravnoteže, ubijanje nemoćnih i ranjenih životinja... Puko sr*** da nekažem drugačije. Poštenog lovca nisam vidjela već duže vrijeme. Ljudi samo nagrabuse zbog njih.

A sad bum i ja nagrabusila :shifty: Laughing
[Vrh] Go down
Karla
Biser Queen
Karla


Female
Broj postova : 9858
Age : 30
Localisation : prizemljena
Registration date : 07.05.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 19:28

Klamzy je napisao/la:
Rolling Eyes Uspostavljanje prirodne ravnoteže, ubijanje nemoćnih i ranjenih životinja... Puko sr*** da nekažem drugačije.

S tobom se u vezi ovog apsolutno ne slažem. Naime, call me nije jedina kojoj je tata lovac tak da i ja znam kaj pričam.

Evo primjera:
Imaš jednu bolesnu životinju koja će zaraziti sve ostale životinje ukoliko nema lovaca koji bi odstranili ti jednu bolesnu životinju. Ljudi su krivi što se u prirodi događa to što se događa, stoga su dužni i o tome voditi brigu.
Da nema lovaca, iskreno - ne znam na što bi to ličilo. Ili bi se životinje prerazmnožile i ugrozile druge životinje, ili bi jedna cijela skupina životinja umrla od bolesti ili gladi.

I još jedan primjer:
Tata mi je došao iz Namibije i donio kožu od zebre. Ja sva tužna - da zašto je ubio jadna zebricu. Onda mi je objasnio ono nešto što se zove prirodna ravnoteža: ako lovci ubiju 100 zebra, lako moguće da će ih još toliko ako ne i više morati ubiti samo kako bi se prirodna ravnoteža održala i kako se zebre ne bi prerazmnožile. Tak da mi nemojte dolazit u stilu: joj jadna zebrica/srnica/svinjica ili slično. Lovci također moraju imati potvrdu iliti licencu da su prošli ispit za lovca i spremni su na sve uvjete koji ih mogu zadesiti u lovu. ;)

A jesam se raspisala... Laughing
[Vrh] Go down
https://biser.forumcroatian.com
b
Making friends with candy
b


Female
Broj postova : 676
Age : 37
Localisation : u jami
Registration date : 25.10.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 19:33

ružno zvuči ali tako je, šta češ kad su ljudi na vrhu hranidbenog lanca
[Vrh] Go down
Klamzy
Biser junkie
Klamzy


Female
Broj postova : 3183
Age : 31
Localisation : Leeetimm...
Registration date : 13.06.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 19:35

To su lovci-lovci, u pravom smislu riječi, al pogledaj kolko ima ljudi koji su neznam ni kako uspjeli dobit licencu. A vjeruj mi da ima više onih koji ne poštuju nikakva pravila, tak da si mogu obrisat guzicu njima.

A isto tak kak ti imaš par takvih primjera, ja ih imam sto drugih.
[Vrh] Go down
Karla
Biser Queen
Karla


Female
Broj postova : 9858
Age : 30
Localisation : prizemljena
Registration date : 07.05.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 19:37

Ja govorim o pravim lovcima, ne o tzv. lovcima ili krivolovcima koji ubijaju iz zabave i za novce. Njih je uvijek bilo i uvijek će ih biti, bez obzira na kazne, opomene i ograničenja.
[Vrh] Go down
https://biser.forumcroatian.com
Klamzy
Biser junkie
Klamzy


Female
Broj postova : 3183
Age : 31
Localisation : Leeetimm...
Registration date : 13.06.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 19:38

Ja pričam o lovcima po papiru.
[Vrh] Go down
Karla
Biser Queen
Karla


Female
Broj postova : 9858
Age : 30
Localisation : prizemljena
Registration date : 07.05.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 19:41

Jel poznaš kojeg lovca da ima papir i da radi sra*** u vezi kojih imaš sto primjera??
[Vrh] Go down
https://biser.forumcroatian.com
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 19:48

ja sam za potporu pravim lovcima koji odrzavaju prirodnu ravnotezu na određenim prostorima!

i ja bi kožu od zebre..ili neke druge zvjerke.
[Vrh] Go down
Klamzy
Biser junkie
Klamzy


Female
Broj postova : 3183
Age : 31
Localisation : Leeetimm...
Registration date : 13.06.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 19:50

Nije bitno, poznajem, a znala sam da će to ovak ispast. Rolling Eyes

Kolko ti dobrih primjera imas? Nisu svi isti, a lovaca u Hrvatskoj ima.
[Vrh] Go down
Karla
Biser Queen
Karla


Female
Broj postova : 9858
Age : 30
Localisation : prizemljena
Registration date : 07.05.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 19:59

Kolko ja primjera imam? Poprilično....pošto mi je tata u lovačkom društvu i dosta tih ljudi poznajem, a i sama sam bila s njim u lovu na fazane.
[Vrh] Go down
https://biser.forumcroatian.com
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 20:02

i jesi ulovila kojeg
recimo lov na fazane meni nije nista strasno
iovak ih ima jako puno
ali da se nemisli da lovci samo ubijaju
lovci također u svojim "fazanerijama" uzgajaju mlade fazane koje u određenom djelu godine pustaju u prirodu ;)
[Vrh] Go down
Nika
Queen servants
Nika


Female
Broj postova : 2936
Age : 29
Localisation : ..svuda po malo... :))
Registration date : 30.12.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 20:04

Potpisujem skroz jer i ja imam takvu situaciju doma Very Happy
Ali ja samo idem kada se grade hranilišta i sli. za životinje ili samo u prirodu s tatom gledati životinje...ili kada ih lovci puštaju u prirodu...
To je ta prirodna ravnoteža...i ubijaju i puštaju ih...nažalost je tako...Ali ja s tatom nisam 2 tjedna pričala kada je ubio srnu...
Ali npr. kada jastreba ubije...isto mi je žao ali onda me on prisjeti na one male zečeke i fazane koje bi taj jastreb pojeo...:(
[Vrh] Go down
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 20:07

a cuj moras se naucit zivjet s cinjenicom da zapravo svako jede nekog

i to je normalno..osim naravno biljojeda koji jedu zelenjavu

i kad jedes cevape, jel se prisjetis onim malih slatih rozih praščica kak su roktali po dvoristu, a ti ih sad u slast jedes kao čevapčiće s roštilja..grin
[Vrh] Go down
Klamzy
Biser junkie
Klamzy


Female
Broj postova : 3183
Age : 31
Localisation : Leeetimm...
Registration date : 13.06.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 20:08

Životinje same tak održavaju ravnotežu. To kaj su im ljudi promrsili planove... jbg...
Nekužim kakve sad fazanerije, prvo ih uzgajaju, a onda ih ubijaju jer ih je previše. :wtf:
i onda još ubijaju jastrebe jer im ubija stare il ranjene fazane? Iskreno, tak mi sve to zgleda, uvjerite me u suprotno?
[Vrh] Go down
b
Making friends with candy
b


Female
Broj postova : 676
Age : 37
Localisation : u jami
Registration date : 25.10.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 20:13

fazani su najgora bića što postoje na zemlji,pogotovo kad jašiš pa mali smrad počne paničarit i onda umjesto da bježi od tebe on ide ravno konju pod noge :pr: nije ni čudo što imaju tak malu glavu :izdaja2:
[Vrh] Go down
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 20:16

Klamzy je napisao/la:
Životinje same tak održavaju ravnotežu. To kaj su im ljudi promrsili planove... jbg...
Nekužim kakve sad fazanerije, prvo ih uzgajaju, a onda ih ubijaju jer ih je previše. :wtf:
i onda još ubijaju jastrebe jer im ubija stare il ranjene fazane? Iskreno, tak mi sve to zgleda, uvjerite me u suprotno?

nemozes ni shvatit nesto sto ne zelis..
to je jednostavno
mora te nesto i zanimat, pa ces i sama skuzit..
;)
[Vrh] Go down
Klamzy
Biser junkie
Klamzy


Female
Broj postova : 3183
Age : 31
Localisation : Leeetimm...
Registration date : 13.06.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 20:19

Oke, sorry, ne zanima me i ne želim nikad shvatit. con
[Vrh] Go down
Karla
Biser Queen
Karla


Female
Broj postova : 9858
Age : 30
Localisation : prizemljena
Registration date : 07.05.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 20:30

onda si mogla odmah tako reć.... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://biser.forumcroatian.com
Klamzy
Biser junkie
Klamzy


Female
Broj postova : 3183
Age : 31
Localisation : Leeetimm...
Registration date : 13.06.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 20:31

https://www.youtube.com/watch?v=76qgT5GOXV0&feature=related

Evo čega se sjetim kad mi netko spomene lov. Ovo šta trči ko sumanuto je valjda ranjeno il bolesno.

Rekoh prvotno da ne kužim smisao... A pošto su mnogi htjeli da kažem ovo drugo, rekla sam i to. Nebum se više ovdje javljala.
[Vrh] Go down
Karla
Biser Queen
Karla


Female
Broj postova : 9858
Age : 30
Localisation : prizemljena
Registration date : 07.05.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 20:40

Vidi, ako žele da prežive - moraju ih hraniti preko zime, što i rade.
Ali opet, kad ih hrane - onda ih se jako puno razmnoži, pa ih moraju i ubijati da se održi ta ravnoteža....
Sve te svinje se pojedu (ni lovci ni krivolovci ih ne ostavljaju mrtve u prirodi) tak da eto ti odmah i koristi od toga - nije samo ubijanje. ;)
[Vrh] Go down
https://biser.forumcroatian.com
Sexy Mujo :)
Biser junkie
Sexy Mujo :)


Male
Broj postova : 5296
Age : 114
Localisation : ..tamo gdje je sve po mom.. (:
Registration date : 25.12.2007

Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitimečet 3 tra 2008 - 20:44

vec i da ljudi papaju Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijatelji zivotinja - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prijatelji zivotinja   Prijatelji zivotinja - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijatelji zivotinja
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Mislite li da prijatelji zivotinja u mnogo toga pretjeruju?
» 10 najcudnijih zivotinja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Biser :: O kucnim ljubimcima-
Forum(o)Bir: